Kempy

Nově začínajícím projektem Českého spolku sportu a činností jsou hokejové kempy.

Ve spolupráci s klubem HC Hvězda Praha a LZ hokej, připravujeme hokejové kempy. První ročník kempů zařadíme do hokejové sezony již od září 2020 a budou probíhat celý rok. Cílem kempů zařazených do hokejové sezony, je dlouhodobě a v návaznostech, efektivně a kvalitně vést hráče ke zlepšení dovedností a schopností s propojením do procedurální paměti. Kempy jsou prioritně určeny pro hráče klubu HC Hvězda Praha, předškolního a mladšího školního věku (do 3 třídy).

 

Kempy se připravují v jednodenním režimu ve 4 fázovém tréninkovém režimu (2x led 2x suchá příprava).

Tréninky s garancí LZ hokej a dalších profesionálních trenérů, jsou připraveny individuálně podle výkonnosti a potřeb hráče. Zdokonalování dovedností musí být efektivní a pro hráče zábavné. Tréninky na ledu jsou směřovány jak na herní činnost jednotlivce, tak na základy a techniku bruslení.

Bruslení je důležitou a nedílnou součástí hokeje, a proto se musíme jí věnovat již od prvopočátku.  Správná technika bruslení hráči pomůže efektivně využít sílu, rychlost, obratnost i vytrvalost. Základy bruslení se promítají do všech dovedností hráče, proto je důležité tuto dovednost trénovat a zdokonalovat.

Díky dlouholetým zkušenostem LZ Hokej, jenž, využívají moderní tréninky, jsou pro hráče velkým a zásadním přínosem ke zlepšení herních činností jednotlivce. Zabývají se i myšlením hráče a vedou je ke zdokonalování svých dovedností a schopností.

 

Tréninky na suchu jsou nutnou součástí ledního hokeje. Hráči se učí nové dovednosti, které poté aplikují v dovednostech na ledě. Trénink na suchu zahrnuje např.: rychlost reakce, obratnost, stickhandling, pohybové hry a další.

Informace o prvním kempu zveřejníme již brzy. Prosím sledujte naše webové stránky.